Verdiğim  Eğitimler

BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALIR!

Daha yaşanabilir bir dünya olarak güvenliği sağlama amacıyla şekillenen ortak hayallerimiz ne yazıkki bizleri daha da kontrollü bir dünyaya doğru yönlendirmektedir. Bunun yanınada, geçmişte bilim kurgu olarak izlediğimiz birçok sahnenin de bugün içerisinde olduğumuzu görmek, hayal gücünün de önemini ayrıca göstermektedir.

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİNDE KULLANILAN TEKNİKLER VE PROTOKOLLER BELLİDİR. BU TEKNİK VE PROTOKOLLER KULLANILARAK KÖTÜ AMAÇLI UYGULAMALAR GELİŞTİRDİĞİ GİBİ DOĞRU AMAÇLI UYGULAMALAR DA GELİŞTİRİLEBİLİR. LÜTFEN ŞUNU UNUTMAYIN; ÖĞRENDİKLERİNİZİ BASİTE İNDİRGEYİN VE TEMELİNİZİ İYİ KURUN. BU SAYEDE ÜZERİNE İNŞA EDECEĞİNİZ BİNA DA SAĞLAM VE KALICI OLUR.

Bu kapsamda kurumsal olarak farkındalığa, kurumunuz alt yapısına ve ihtiyaçlarına uygun teknik bilgiye ulaşmayı hedefliyorsanız, içeriği kuruluşunuza uygun olarak hazırlanacak eğitimlerimize bekleriz;

"Hattı müdafaa yoktur, sathı müdafaa vardır, o satıh bütün vatandır!" stratejisinin geçerli olduğu siber savaşlarda danışmanlık, farkındalık ve teknik eğitim süreçleri önemli bir yer tutar.

Hayalleriniz sınırsız, enerjiniz sonsuz, yaşamlarınız her iki dünyada da güvende olsun.

Kolaylıklar dilerim. 

Bilgi Güvenliği Temelinde Bilişim Okuryazarlığı Eğitim Dokümanı

Bilgi Güvenliği Temelinde Bilişim Okuryazarlığı(Versiyon 2023-4).pdf